Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Projektor BenQ MW724, 3D

Kodi i produktit:
165849
Altoparlantë:
Llambë:
240
Varje në mur:
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz

Si të porosisim në Gjirafa50?

578.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 48.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

BenQ MW724 është projektor i cili iu mundëson projektimin e pamjeve 3D me cilësi të jashtëzakonshme. Falë peshës së lehtë dhe dimensioneve kompakte ai është shumë praktik për tu bartur. Ky projektor është i pajisur me teknologji të avancuara, përfshirë këtu edhe teknologjinë DLP. Karakteristikat e veçanta të këtij projektori e bëjnë të mundur projektimin e përkryer të pamjeve me rezolucion WXGA 1280 x 800 px dhe kontrast të lartë me raport 13.000 : 1. Projektori është i pajisur me porte HDMI, VGA (D-Sub), S-Video, RCA, RJ-45 dhe USB, kurse madhësia e pamjeve të projektuara mund të ketë diagonale prej 60" - 300".

Vlerësimet

Zoom eshte shume i mire, i pershtatshem edhe per zyre edhe per shpi si filma ose gaming
Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
300
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
327,3
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
4 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
3 000
Kodi i prodhuesit:
9H.JA877.33E
Komandë:
Kontrast [1]:
13 000
Lansuar:
22 Janar 2015
Lartësia [mm]:
136,7
Llambë:
240
Lloji i projektorit:
3D, zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
3 700
Pesha [kg]:
3
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)
RJ-45:
S-Video:
Trashësia [mm]:
232,8
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
USB:
Varje në mur:
VGA (D-SUB):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE