Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor BenQ MX611, i bardhë

Kodi i produktit:
225096
Altoparlantë:
Lloji i projektorit:
Për zyrë
Varje në mur:
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz

Si të porosisim në Gjirafa50?

605.50 
Ju kurseni : 89.00   (15%)
516.50 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 43.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Projektor i biznesit dhe kompanisë për prezantimin e përsosur të vizionit, ideve në rezolucion të përsosur XGA (1024 x 768) me raport të lartë kontrasti prej 20,000: 1 dhe shkëlqim të lartë prej 4000 ANSI lm. Projektori ofron prezantime wireless dhe intuitive me ndihmën e aplikacionit QCast dhe modulit QCast Mirror Wireless Dongle. Duke futur modulet wireless në portën HDMI 1.2 dhe furnizimin me energji USB (5V / 1A), lehtë mund të prezentoni nga tabletët, celularët ose laptopët, iOS, Mac, Android ose Windows. Projektori mbështet rezolucionin VGA (640 x 480 px) dhe WUXGA (1920 x 1200 px). Madhësia e imazhit mund të jetë nga 30 " - 300 ". Ka altoparlantë të integruar me fuqi 2 W. Natyrisht, ky projektor ka mundësinë e rregullimit të shtrembërimit vertikal trapezoid, zmadhim 1.1x, teknologji DLP dhe MHL. Është një produkt shumë ekonomik dhe miqësor me mjedisin. Jeta e llambës zgjat 4000/8000/10000/15000 orë sipas mënyrës së përzgjedhur (Normal, Eco, SmartEco, Lamp Save Mode). Projekti gjithashtu ka dy këmbë të rregullueshme që rrisin në masë të madhe fleksibilitetin. Projektori ka altoparlantë të integruar me fuqi 2 W. Pesha e tij është 2.3 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
300
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
12
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
1.4
EAN:
4718755021947
Ekran:
DLP
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
296
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
16 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
4000
Kodi i prodhuesit:
9H.J3D77.13E
Komandë:
Kontrast [:1]:
20000
Lartësia [mm]:
120
Llambë:
240
Lloji i projektorit:
Për zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
4000
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Zyrë
Pesha [kg]:
2.3
Portet dalëse:
Audio, USB (5V)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video composite (RCA), S-Video, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
BenQ
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1024 x 768 (XGA)
S-Video:
Trashësia [mm]:
221
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
USB:
Varje në mur:
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor BenQ MX611 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE