Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor BenQ MX631ST 3D

Kodi i produktit:
176331
Altoparlantë:
Lloji i projektorit:
Për zyrë
Varje në mur:
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz

Si të porosisim në Gjirafa50?

748.50 
Ju kurseni : 95.00   (13%)
653.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 54.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

BenQ MX631ST është projektor i fuqishëm i cili iu mundëson edhe projektimin e pamjeve 3D me cilësi të jashtëzakonshme. Projektori BenQ MX631ST është i pajisur me teknologji të avancuara të cilat i bëjnë të mundur projektimin e përkryer të pamjeve me rezolucion të lartë 1024 x 768 pix, kontrast të lartë me raport 13,000 : 1 si dhe ngjyra të mprehta me ndriçim prej 3,200 lm. Falë këtyre karakteristikave si dhe peshës së lehtë dhe dimensioneve shumë kompakte, ky projektor është shumë praktik për përdorim dhe është zgjidhje ideale për realizimin e prezantimeve edhe në hapësira shumë të vogla apo klasa shkollore.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
5.5
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
1.1
EAN:
4718755059001
Ekran:
DLP
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
287,3
Hapësira e shfaqjes [inç]:
300
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
10000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
4500
Kodi i prodhuesit:
9H.JE177.13E
Komandë:
Kontrast [:1]:
13 000
Lartësia [mm]:
114,4
Llambë:
196
Lloji i projektorit:
Për zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
3 200
Ngjyra:
Zezë
Përdorimi:
Zyrë
Pesha [kg]:
2,6
Portet dalëse:
Audio, USB (5V), VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, S-Video, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
BenQ
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1024 x 768 (XGA)
S-Video:
Trashësia [mm]:
232,6
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
USB:
Varje në mur:
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor BenQ MX631ST 3D edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE