Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Projektor BenQ MX726, 3D

Kodi i produktit:
165850
Altoparlantë:
Llambë:
280
Varje në mur:
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz

Si të porosisim në Gjirafa50?

1254.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 104.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

BenQ MX726 është projektor i cili iu mundëson projektimin e pamjeve 3D me cilësi të jashtëzakonshme. Falë peshës së lehtë dhe dimensioneve kompakte ai është shumë praktik për tu bartur. Ky projektor është i pajisur me teknologji të avancuara, përfshirë këtu edhe teknologjinë DLP. Karakteristikat e veçanta të këtij projektori e bëjnë të mundur projektimin e përkryer të pamjeve me rezolucion XGA 1024 x 768 px dhe kontrast të lartë me raport 11.000 : 1. Projektori është i pajisur me porte HDMI, VGA (D-Sub), RCA, S-Video, RJ-45 dhe USB, kurse madhësia e pamjeve të projektuara mund të ketë diagonale prej 50 "deri në 300".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
300
EAN:
4718755053542
Ekran:
DLP
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
314,2
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
4 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
3 000
Kodi i prodhuesit:
9H.JCM77.23E
Komandë:
Kontrast [:1]:
11 000
Lartësia [mm]:
116
Llambë:
280
Lloji i projektorit:
3D, zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
4 000
Pesha [kg]:
3,3
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1024 x 768 (XGA)
RJ-45:
S-Video:
Trashësia [mm]:
216,3
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
USB:
Varje në mur:
VGA (D-SUB):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE