Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor BenQ MX819ST, 3D

Kodi i produktit:
128965
Altoparlantë:
Lloji i projektorit:
3D, zyrë
Varje në mur:
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz

Si të porosisim në Gjirafa50?

819.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 68.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

BenQ MX819ST është projektor i cili iu mundëson projektimin e pamjeve 3D me cilësi të jashtëzakonshme. Falë peshës së lehtë dhe dimensioneve kompakte ai është shumë praktik për tu bartur. Ky projektor është i pajisur me teknologji të avancuara, përfshirë këtu edhe teknologjinë DLP. Karakteristikat e veçanta të këtij projektori e bëjnë të mundur projektimin e përkryer të pamjeve me rezolucion XGA 1024 x 768 px dhe kontrast të lartë me raport 13.000 : 1. Projektori është i pajisur me porte HDMI, VGA (D-Sub), RCA, S-Video, RJ-45 dhe USB, kurse madhësia e pamjeve të projektuara mund të ketë diagonale prej 60" deri në 300".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
300
EAN:
4718755044120
Ekran:
DLP
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
6 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
4 500
Kodi i prodhuesit:
9H.J7477.15E
Komandë:
Kontrast [1]:
13 000
Lansuar:
11 Maj 2013
Llambë:
190
Lloji i projektorit:
3D, zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
3 000
Përmasat [H x W mm]:
287,3 x 114,4 x 232,6
Pesha [kg]:
2,6
Prodhuesi:
BenQ
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1024 x 768 (XGA)
RJ-45:
S-Video:
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
USB:
Varje në mur:
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor BenQ MX819ST edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE