Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor BenQ PX9210

Kodi i produktit:
174990
Burim ndriçimi:
Llambë
Lloji i projektorit:
Për zyrë
Varje në mur:
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz

Si të porosisim në Gjirafa50?

3349.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 279.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

BenQ PX9210 është projektor i fuqishëm i cili iu mundëson projektim të pamjeve me cilësi të jashtëzakonshme. Projektori BenQ PX9210 është i pajisur me teknologji të avancuara të cilat i bëjnë të mundur projektimin e përkryer të pamjeve me rezolucion të lartë 1024 x 768 pix, kontrast të lartë me raport 4,000 : 1 si dhe ngjyra të mprehta me ndriçim prej 6,000 lm. Falë këtyre karakteristikave si dhe peshës së lehtë dhe dimensioneve shumë kompakte, ky projektor është shumë praktik për përdorim posaçërisht në bizneset e mesme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
500
DVI:
Ekran:
DLP
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
431
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
2 500
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
1 500
Kodi i prodhuesit:
9H.JDH77.26E
Komandë:
Kontrast [:1]:
4 000
Lartësia [mm]:
167
Llambë:
370
Lloji i projektorit:
Për zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
6 000
Pesha [kg]:
8,5
Prodhuesi:
BenQ
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1024 x 768 (XGA)
RJ-45:
S-Video:
Trashësia [mm]:
321
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
USB:
Varje në mur:
VGA (D-SUB):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE