Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Epson EB-98H

Kodi i produktit:
174227
Altoparlantë:
Llambë:
287
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com
Trashësia [mm]:
244

Si të porosisim në Gjirafa50?

594.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 49.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Epson EB-98H është projektor i fuqishëm i cili iu mundëson projektim të pamjeve me cilësi të jashtëzakonshme. Projektori Epson EB-98H është i pajisur me teknologji të avancuara të cilat i bëjnë të mundur projektimin e përkryer të pamjeve me rezolucion të lartë 1024 x 768 pix, kontrast të lartë me raport 10,000 : 1 si dhe ngjyra të mprehta me ndriçim prej 3,000 lm. Falë këtyre karakteristikave si dhe peshës së lehtë dhe dimensioneve shumë kompakte, ky projektor është shumë praktik për përdorim në çfarëdo ambienti që iu nevojitet

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
300
EAN:
8715946545325
Ekran:
LCD
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
297
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
10 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
5 000
Kodi i prodhuesit:
V11H687040
Komandë:
Kontrast [1]:
10 000
Lansuar:
24 Qershor 2015
Lartësia [mm]:
87
Llambë:
287
Lloji i projektorit:
Për zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
3 000
Përmasat [H x W mm]:
297 x 87 x 244
Pesha [kg]:
2,7
Prodhuesi:
Epson
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1024 x 768 (XGA)
S-Video:
Trashësia [mm]:
244
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com
USB:
VGA (D-SUB):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE