Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Epson EB-L400U

Kodi i produktit:
261246
Altoparlantë:
Llambë:
310
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.cz
Trashësia mm:
304
Teknologjia:
LCD

Si të porosisim në Gjirafa50?

1672.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 139.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky projektor laserik ofron rezolucion WUXGA 1920 x 1200 pikselë me përpjesëtim pamor 16:10 dhe është në gjendje të projektoj në distancë të shkurtër 0.5 metra, imazhe me madhësi 50'' - 500''. Ka ndriçim 4500 lumenë dhe vlerë kontrasti 2500000: 1. Drita e tij zgjat deri 12,000 orë me kapacitet 105W. Përfshin ndërfaqe USB 2.0, input S-video, input dhe output VGA, LAN, HDMI. Ka poashtu altoparlant 10W. Përmasat e tij janë 344 x 315 × 94 mm dhe peshon 3.7 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Besueshmëria:
100 %
Burim ndriçimi:
Diodë laserike
Distanca maksimale e projektimit m:
23.8
Distanca minimale e projektimit m:
1,44
EAN:
8715946661629
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
440
Jetëgjatësi ekonomike e llambës h:
30000
Jetëgjatësi normale e llambës h:
20000
Kodi:
V11H907040
Komandë:
Kontrast 1:
2500000
Lansuar:
23. 5. 2019
Lartësia mm:
120
Llambë:
310
Lokacioni:
Për tavolinë, për tavan
Ndriçimi ANSI lumens:
4500
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Për zyrë
Përmasat e projektimit inç:
500
Pesha kg:
7,8
Portet dalëse:
Audio, VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, RJ-45, USB-A, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Epson
Rezolucioni:
1920 x 1200 (WUXGA)
Teknologjia:
LCD
Trashësia mm:
304
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.cz
Varje në mur:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE