Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Epson EB-S04

Kodi i produktit:
178920
Altoparlantë:
Llambë:
200
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com
Trashësia [mm]:
77

Si të porosisim në Gjirafa50?

395.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Epson EB-S04 është projektor i fuqishëm i cili iu mundëson projektim të pamjeve me cilësi të jashtëzakonshme. Projektori Epson EB-S04 është i pajisur me teknologji të avancuara të cilat i bëjnë të mundur projektimin e përkryer të pamjeve me rezolucion të lartë SVGA prej 800 x 600 pix, kontrast të lartë me raport 15,000 : 1 si dhe ngjyra të mprehta me ndriçim prej 3,000 lm. Falë këtyre karakteristikave si dhe peshës së lehtë dhe dimensioneve shumë kompakte, ky projektor është shumë praktik për përdorim në çfarëdo ambienti që iu nevojitet

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
350
EAN:
8715946552279
Ekran:
LCD
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
234
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
10 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
5 000
Kodi i prodhuesit:
V11H716040
Kontrast [1]:
15 000
Lansuar:
24 Shtator 2015
Lartësia [mm]:
297
Llambë:
200
Lloji i projektorit:
Për zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
3 000
Pesha [kg]:
2,4
Prodhuesi:
Epson
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
800 x 600 (SVGA)
S-Video:
Trashësia [mm]:
77
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com
USB:
VGA (D-SUB):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE