Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Epson EB-U42

Kodi i produktit:
259819
Altoparlantë:
Lokacioni:
Për tavolinë, për tavan
Varje në mur:
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.cz
Trashësia mm:
252

Si të porosisim në Gjirafa50?

723.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 60.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky projektor ofron rezolucion 1920 x 1200 WUXGA me mbështetje Full HD. Ndriçueshmëria e tij është 3600 lumenë në opsionin joeknomik dhe 2235 lumenë në opsionin ekonomik, ndërsa kontrasti ka vlerë 15000: 1 dhe 16: 10. Imazhi projektohet me diagonale 30 - 300 inç dhe zmadhohet 1.2. Distanca e projektimit për ekran 60 inç është 1.8 - 2.17 metra. Niveli maksimal i zhurmës është 37dB dhe në opsionin ekonomik 28dB. Përfshin port USB me tri funksione, Miracast, input për audio, MHL, input kompozit, input HDMI (2x), input VGA, WiFi, USB 2.0 Type B, USB 2.0 Type A.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Besueshmëria:
100 %
Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e projektimit m:
10,98
Distanca minimale e projektimit m:
0.87
EAN:
8715946639611
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
302
Jetëgjatësi ekonomike e llambës h:
10000
Jetëgjatësi normale e llambës h:
6 000
Kodi:
V11H846040
Komandë:
Kontrast 1:
15 000
Lansuar:
24. 4. 2019
Lartësia mm:
92
Llambë:
210
Lokacioni:
Për tavolinë, për tavan
MHL:
Ndriçimi ANSI lumens:
3600
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Për zyrë
Përmasat e projektimit inç:
300
Pesha kg:
2.8
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video kompozit (RCA), USB-A, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Epson
Rezolucioni:
1920 x 1200 (WUXGA)
Teknologjia:
LCD
Trashësia mm:
252
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.cz
Varje në mur:
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE