Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Epson EB-W31

Kodi i produktit:
178925
Altoparlantë:
Lartësia [mm]:
297
Varje në mur:
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
579.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 48.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Epson EB-W31 është projektor i fuqishëm i cili iu mundëson projektim të pamjeve me cilësi të jashtëzakonshme. Projektori Epson EB-W31 është i pajisur me teknologji të avancuara të cilat i bëjnë të mundur projektimin e përkryer të pamjeve me rezolucion të lartë 1280 x 800 pix, kontrast të lartë me raport 15,000 : 1 si dhe ngjyra të mprehta me ndriçim prej 3200 lm. Falë këtyre karakteristikave si dhe peshës së lehtë dhe dimensioneve shumë kompakte, ky projektor është shumë praktik për përdorim në çfarëdo ambienti që iu nevojitet

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
320
EAN:
8715946552231
Ekran:
LCD
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
234
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
10 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
5 000
Kodi i prodhuesit:
V11H730040
Komandë:
Kontrast [1]:
15 000
Lansuar:
24 Shtator 2015
Lartësia [mm]:
297
Llambë:
200
Lloji i projektorit:
Për zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
3 200
Pesha [kg]:
2,4
Prodhuesi:
Epson
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)
S-Video:
Trashësia [mm]:
77
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com
USB:
Varje në mur:
VGA (D-SUB):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE