Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Epson EB-W41, i bardhë

Kodi i produktit:
229881
Altoparlantë:
Lartësia [mm]:
82
Varje në mur:
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

562.50 
Ju kurseni : 73.00   (13%)
489.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 40.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Doni të shijoni mbrëmje të filmave? Në ekranin e vogël të monitorit do të jetë e vështirë. Mirpo kur përdorni projektorin Epson EB-W41 në mur, gjithçka do të jetë më realiste dhe më e madhe. Me rezolucion të lartë, ndriçim dhe altoparlant të integruar, do të ndiheni sikur keni qenë pjesë e filmit. Ky projektor ka rezolucion amëtar WXGA prej 1280 x 800 px. Ndriçimi të lartë prej 3600 ANSI lumens dhe raporti unik i kontrastit 15,000: 1 janë përfekt në kushte të këqija të dritës. Projektori ka altoparlant me fuqi 2 W dhe diagonalja e projektimit të imazhit është deri në 320 " (8.1 m). Opsionet e lidhjes përfshijnë USB, HDMI dhe VGA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
320
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
9,1
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
0.9
EAN:
8715946639574
Ekran:
3LCD
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
302
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
10000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
6 000
Kodi i prodhuesit:
V11H844040
Komandë:
Kontrast [:1]:
16 000
Lansuar:
2. 2. 2018
Lartësia [mm]:
82
Llambë:
210
Lloji i projektorit:
Zyre, video
Ndriçimi (ANSI lumens):
3600
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Zyrë
Pesha [kg]:
2.5
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video composite (RCA), USB-A, USB-B, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Epson
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)
Teknologjia:
LCD
Trashësia [mm]:
237
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com
USB:
Varje në mur:
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor Epson EB-W41 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE