Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Epson EB-X27

Kodi i produktit:
172797
Altoparlantë:
Lloji i projektorit:
Për zyrë
VGA (D-SUB):
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

579.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 48.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Epson EB-X27 është projektor i fuqishëm i cili iu mundëson projektim të pamjeve me cilësi të jashtëzakonshme. Projektori Epson EB-X27 është i pajisur me teknologji të avancuara të cilat i bëjnë të mundur projektimin e përkryer të pamjeve me rezolucion të lartë 1024 x 768 pix, kontrast të lartë me raport 10,000 : 1 si dhe ngjyra të mprehta me ndriçim prej 2,700 lm. Falë këtyre karakteristikave si dhe peshës së lehtë dhe dimensioneve shumë kompakte, ky projektor është shumë praktik për përdorim në çfarëdo ambienti që iu nevojitet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
300
EAN:
8715946545165
Ekran:
LCD
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
244
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
10 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
5 000
Kodi i prodhuesit:
V11H692040
Komandë:
Kontrast [1]:
10 000
Lansuar:
9 Qershor 2015
Lartësia [mm]:
297
Llambë:
273
Lloji i projektorit:
Për zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
2 700
Përmasat [H x W mm]:
297? x 244 x 87
Pesha [kg]:
2,6
Prodhuesi:
Epson
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1024 x 768 (XGA)
RJ-45:
S-Video:
Trashësia [mm]:
87
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com
USB:
VGA (D-SUB):
WiFi:

Bashkangjitja Projektor Epson EB-X27 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE