Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Epson EB-1795F, i bardhë

Kodi i produktit:
248205
Altoparlantë:
Lloji i projektorit:
Për zyrë, portativ
Varje në mur:
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com
Trashësia [mm]:
213

Si të porosisim në Gjirafa50?

1132.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 94.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Projektori Epson EB-1795F Full HD 1080p ju ofron cilësi të lartë të figurës. Projektori mund të kontrollohet lehtësisht përmes gjesteve. Teknologjia 3LCD ofron 3200 lumen për dritë të bardhë dhe me ngjyra. Mund të projektoni thuajse kudo me korrektimin automatik horizontal dhe vertikal. Projektori mund të shfaqë mbi 1 miliardë ngjyra dhe ka kontrast 10,000: 1. Altoparlanti i integruar përkujdeset për zërin. Diagonalja e figurës së projektuar mund të caktohet nga 30" deri në 300", kurse projektimi më i afërt mund të jetë më pak se 1m. Ofrohen disa lloje ndërfaqesh: USB 2.0 Tipi A, USB 2.0 Tipi B, hyrje VGA, HDMI, hyrje kompozite, hyrje audio, konektor mini-jack, MHL, Miracast, Near Field Communication (NFC), wireless LAN IEEE 802.11 b / g / on wireless LAN b / g / n (2.4 GHz). Dimenzionet e tij janë: 292 x 213 x 44 mm ndërsa pesha 1.8 kg .

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e projektimit (m):
6.9
Distanca minimale e projektimit (m):
0,67
EAN:
8715946629933
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
292
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
7000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
4000
Kodi i prodhuesit:
V11H796040
Komandë:
Kontrast [:1]:
10000
Lansuar:
30. 10. 2018
Lartësia [mm]:
44
Llambë:
214
Lloji i projektorit:
Për zyrë, portativ
MHL:
Ndriçimi (ANSI lumens):
3200
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Për zyrë
Përmasat e projektimit [inç]:
300
Pesha [kg]:
1.8
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, USB-A, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Epson
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Teknologjia:
LCD
Trashësia [mm]:
213
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com
Varje në mur:
WiFi:

Bashkangjitja Projektor Epson EB-1795F edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE