Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Optoma DW318e, 1280 x 800px, i zi

Kodi i produktit:
259942
Altoparlantë:
Llambë:
203
Trashësia mm:
108
Teknologjia:
DLP
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

435.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 36.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Optoma sjellë projektorin perfekt, të përshtatshëm për dhoma mbledhjesh apo edhe klasa. Projektori është shumë i ndriqueshëm, ka llampë jetë-gjatë dhe disa veçori të kursimit të energjisë që fillimisht reflektojnë në hargjimet e pakta që i bën. Posedon rezolucion 1280 x 800 piksel dhe ndriçim prej 3,700 lm me kontrast 20,000 : 1. Ndezur, 6000 orë, dinamik 12,000 orë, eko 10,000 orë si dhe eko+ 15,000 orë. Dimensionet - 316 x 244 x 108 mm. Pesha - 3 kg. Ndërfaqet - mbështetje 3D për HDMI 1.4a, VGA, video kompozitë dhe audio 3.5mm, dhe USB-A 1A.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Besueshmëria:
100 %
Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e projektimit m:
12
Distanca minimale e projektimit m:
1
EAN:
5055387662148
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
244
Jetëgjatësi ekonomike e llambës h:
10000
Jetëgjatësi normale e llambës h:
6 000
Kodi:
E1P1A1YBE1Z3
Komandë:
Kontrast 1:
20000
Lansuar:
26. 4. 2019
Lartësia mm:
316
Llambë:
203
Lloji i projektorit:
3D
Lokacioni:
Në tavan, tavolinë
Ndriçimi ANSI lumens:
3700
Ngjyra:
Zezë
Përdorimi:
Për zyrë
Përmasat e projektimit inç:
300
Pesha kg:
3
Portet dalëse:
Audio, USB (5V), VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video composite (RCA), VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Optoma
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)
Teknologjia:
DLP
Trashësia mm:
108
Varje në mur:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE