Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Optoma DX318e, i zi

Kodi i produktit:
259939
Altoparlantë:
Lloji i projektorit:
3D
Trashësia mm:
108
Teknologjia:
DLP
Rezolucioni:
1024 x 768 (XGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

393.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një projektor për ambiente pune ose shkollore i cili shfaq imazhe të qarta me ngjyra të mahnitshme. Me një rezolucion XGA prej 1024 x 768, një ndiçim të lartë prej 3.600 lm dhe një kontrast prej 20.000: 1, ju mund të shikoni të gjitha projektimet në cilësinë më të mirë të mundshme. Çdo tekst, imazh, grafik dhe video do të jetë i mprehtë, të qartë dhe i lexueshëm në mënyrë të përsosur. Përveç një imazhi të qartë dhe të lehtë për t'u lexuar, ky projektor gjithashtu ka performancë të qartë audio, me një altoparlant të integruar 10W. Projekti përdor teknologjinë e patentuar DLP nga Texas Instruments. DLP është një mikro-pasqyrë brenda një çipi të veçantë që reflekton imazhet e krijuara në mënyrë digjitale në një sipërfaqe të dëshiruar. Avantazhi i një projektori DLP është se nuk ka nevojë për një filtër ajri për të operuar, duke eliminuar pastrimin ose zëvendësimin. Dimensionet e projektorit janë 316 x 244 x 108 mm dhe peshon 3 kg. Ndërfaqja: portet hyrëse - mbështetje 3D për HDMI 1.4a, VGA, port i përbërë video (RCA) dhe audio 3.5mm, portet dalëse - VGA, 3.5 mm audio dhe USB-A 1A.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e projektimit m:
12
Distanca minimale e projektimit m:
1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
244
Jetëgjatësi ekonomike e llambës h:
15 000
Jetëgjatësi normale e llambës h:
6 000
Kodi:
E1P1A1XBE1Z3
Komandë:
Kontrast 1:
20000
Lansuar më:
26. 4. 2019
Lartësia mm:
316
Llambë W:
203
Lloji i projektorit:
3D
Ndriçimi ANSI lumens:
3600
Ngjyra:
Zezë
Përdorimi:
Zyrë
Përmasat e projektimit inç:
304.4
Pesha kg:
3
Portet dalëse:
Audio, USB (5V), VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, port i përbërë video (RCA), VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Optoma
Rezolucioni:
1024 x 768 (XGA)
Teknologjia:
DLP
Trashësia mm:
108
Varje në mur:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE