Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Projektor Optoma ML750e, 3D

Kodi i produktit:
175281
Altoparlantë:
Lansuar:
22 Korrik 2015
USB:
Trashësia [mm]:
106
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

589.50 
Ju kurseni : 10.00   (2%)
579.50 € * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 48.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Optoma ML750e është projektor i cili iu mundëson projektimin e pamjeve 3D me cilësi të jashtëzakonshme. Falë peshës së lehtë dhe dimensioneve kompakte ai është shumë praktik për tu bartur. Ky projektor është i pajisur me teknologji të avancuara, përfshirë këtu edhe teknologjinë DLP. Karakteristikat e veçanta të këtij projektori e bëjnë të mundur projektimin e përkryer të pamjeve me rezolucion WXGA 1280 x 800 px dhe kontrast të lartë me raport 15.000 : 1. Projektori është i pajisur me porte HDMI, MHL, audio, USB dhe një slot për karta microSD, kurse madhësia e pamjeve të projektuara mund të ketë diagonale prej 0.43 m deri në 2.54 m

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Dioda LED
Diagonalja e ekranit [inç]:
100
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
3,23
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
0,55
EAN:
5055387600256
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Funksioni:
Slot për kartë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
105
HDMI:
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
20 000
Kodi i prodhuesit:
95.8UA02GC1E
Komandë:
Kontrast [1]:
15 000
Lansuar:
22 Korrik 2015
Lartësia [mm]:
39
Lloji i projektorit:
3D, zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
700
Ngjyra:
Zezë
Përdorimi:
Home Cinema, zyrë
Pesha [kg]:
380
Portet dalëse:
Audio
Portet hyrëse:
HDMI, univerzal I/O, USB-A, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Optoma
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)
Trashësia [mm]:
106
USB:
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor Optoma ML750e edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE