Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Projektor Optoma ML750ST, 3D

Kodi i produktit:
187224
Altoparlantë:
Kontrast [:1]:
20 000
USB:
Trashësia [mm]:
123
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

657.50 
Ju kurseni : 20.00   (3%)
637.50 € * Përfshirë TVSH-në
3% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 53.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Optoma ML750ST është projektor DLP i cili iu mundëson projektimin e pamjeve 3D me cilësi të jashtëzakonshme. Falë peshës së lehtë dhe dimensioneve kompakte ai është shumë praktik për tu bartur. Ky projektor është i pajisur me teknologji të avancuara, përfshirë këtu edhe teknologjinë DLP. Karakteristikat e veçanta të këtij projektori e bëjnë të mundur projektimin e përkryer të pamjeve me rezolucion 1280 x 800 px dhe kontrast të lartë me raport 20.000 : 1. Projektori është i pajisur me porte HDMI, VGA dhe lexues kartash micro SD, kurse madhësia e pamjeve të projektuara arrin diagonale prej 25 "- 200".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Dioda LED
Diagonalja e ekranit [inç]:
200
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
3.44
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
0,43
EAN:
5055387629967
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Funksioni:
Slot për kartë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
112,5
HDMI:
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
20 000
Kodi i prodhuesit:
95.71Z01GC0E
Komandë:
Kontrast [:1]:
20 000
Lartësia [mm]:
57
Lloji i projektorit:
3D, zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
800
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Zyrë
Portet dalëse:
Audio
Portet hyrëse:
HDMI, univerzal I/O, USB-A, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Optoma
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)
Trashësia [mm]:
123
USB:
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor Optoma ML750ST edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE