Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Optoma S321 3D

Kodi i produktit:
192874
Burim ndriçimi:
Llambë
Llambë:
195
Rezolucioni:
800 x 600 (SVGA)
RCA (Komponent):
Prodhuesi:
Optoma

Si të porosisim në Gjirafa50?

299.50 
Ju kurseni : 44.00   (15%)
255.50 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Optoma S321 është projektor i fuqishëm i cili veç tjerash iu ofron edhe projektimin e pamjeve 3D me cilësi të jashtëzakonshme. Projektori Optoma S321 është i pajisur me teknologji të avancuara të cilat i mundësojnë projektimin e përkryer të pamjeve me rezolucion 800 x 600 pix, kontrast të lartë me raport 22,000 : 1 si dhe ngjyra të mprehta me ndriçim prej 3,200 lm. Falë këtyre karakteristikave të veçanta si dhe dimensioneve shumë kompakte, ky projektor është shumë praktik për përdorim në çfarëdo salle.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
304,4
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
12
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
1
EAN:
5055387631175
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
8 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
5 000
Kodi i prodhuesit:
95.71P01GC0E
Kontrast [:1]:
22 000
Lansuar:
18 Qershor 2016
Llambë:
195
Lloji i projektorit:
Për zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
3 200
Ngjyra:
Zezë
Përdorimi:
Zyrë, shkollë
Përmasat [H x W mm]:
298 x 230 x 96.5
Pesha [kg]:
2,17
Portet hyrëse:
Video composite (RCA), VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Optoma
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
800 x 600 (SVGA)
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor Optoma S321 3D edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE