Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Projektor Optoma S322e

Kodi i produktit:
250453
Burim ndriçimi:
Llambë
Ndriçimi (ANSI lumens):
3800
Trashësia [mm]:
244
Teknologjia:
DLP
Rezolucioni:
800 x 600 (SVGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

323.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 26.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Prezantim në çdo kohë të ditës? Ju mund të paketoni S322e në çantën tuaj dhe ta mbani atë kudo që dëshironi. I përshtatshëm për prezantime në dhomat e takimeve dhe klasave. I lehtë për t'u lidhur. Projektorët Optoma janë shumë të besueshëm, kryesisht për performancën e ngjyrave, të cilat mund të shfaqin çdo përmbajtje. Shikimi i imazheve të gjalla dhe të ndritshme tani do të jetë veti e të gjitha prezantimeve tuaja grafike dhe video. Projektorët Optoma DLP ofrojnë imazhe të ndritshme të bardha dhe cilësore, imazhet vijnë në jetë dhe teksti duket i mprehtë dhe i qartë. Kjo do ta bëjë S322e një shok të mrekullueshëm për shikimin e prezantimeve dhe filmave. Përparësitë kryesore të kësaj pajisje janë: teknologji DLP, 3800 shkëlqim lumens, kontrast 22,000: 1, rezolucion 800x600, distancë projektuese 1-12 m, jetëgjatlsi të llambës deri në 15,000 orë dhe lidhjet VGA, USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e projektimit (m):
12
Distanca minimale e projektimit (m):
1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
316
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
15 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
6 000
Kodi:
E1P1A1WBE1Z1
Komandë:
Kontrast [:1]:
22000
Lansuar:
4. 12. 2018
Lartësia [mm]:
108
Llambë:
203
Ndriçimi (ANSI lumens):
3800
Ngjyra:
Zezë
Përdorimi:
Për zyrë
Përmasat e projektimit [inç]:
304.4
Pesha [kg]:
3+
Portet dalëse:
USB (5V)
Portet hyrëse:
Video composite (RCA), VGA (D-SUB)
Rezolucioni:
800 x 600 (SVGA)
Teknologjia:
DLP
Trashësia [mm]:
244
Varje në mur:

Bashkangjitja Projektor Optoma S322e edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE