Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Optoma UHD300X

Kodi i produktit:
233009
Altoparlantë:
Lansuar:
16. 3. 2018
Varje në mur:
Trashësia [mm]:
281
Rezolucioni:
3840 x 2160 (UHD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,449.50 
Ju kurseni : 630.00   (43%)
819.50 € * Përfshirë TVSH-në
43% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 68.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

I pajisur me teknologjitë dhe vetitë më të fundit, ky projektor elegant është në përputhje me teknologjinë HDR dhe ka mbështetje për HDCP 2.2. Përfshin edhe një altoparlant stereo. Avantazhi i projektorëve DLP është se nuk ju duhen filterët e ajrit dhe nuk kanë nevojë për pastrim dhe zëvendësim. Me këtë teknologji, projektori është imun ndaj venitjes së ngjyrave . Optoma UHD300X është projektor DLP me rezolucion deri në UHD (3840x2160 p); ndriçueshmëri 2200 lumens, raport të kontrastit 250,000: 1; raport të aspektit 16: 9; distanca e projektorit 1.2-8.1 m. Hyrjet: 2 x HDMI 2.0, 1 x VGA (YPbPr / RGB), 1 x Audio 3.5 mm. Daljet: 1 x 3.5 mm audio, 1 x S / PDIF, 1 x për furnizmin me energji USB-A 1.5A.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
302,4
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
8.1
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
1.2
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
392
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
15 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
4000
Kodi i prodhuesit:
E1P0A15WE1Z2
Komandë:
Kontrast [:1]:
250 000
Lansuar:
16. 3. 2018
Lartësia [mm]:
118
Llambë:
240
Ndriçimi (ANSI lumens):
2200
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Home Cinema
Pesha [kg]:
5,22
Portet dalëse:
Audio, optik, USB (5V)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Optoma
Rezolucioni:
3840 x 2160 (UHD)
Trashësia [mm]:
281
Varje në mur:
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor Optoma UHD300X edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE