Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Optoma W334e

Kodi i produktit:
250457
Altoparlantë:
Lloji i projektorit:
3D
Trashësia [mm]:
244
Teknologjia:
DLP
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

415.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 34.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky projektor është një hap më përpara tjerve me teknologjinë DLP. Mundëson krijimin e mbi një miliardë ngjyrave. Projektorët Optoma janë të aftë për të shfaqur imazhe 3D nga thuajse çdo burim. Ndërfaqet e tij përfshijnë: HDMI, VGA (YPbPr / RGB), kompozit, hyrje dhe dalje audio, dalje VGA, dhe RS232. Karakteristikat: - Altoparlanti 10 W; - Teknologji Eco + ; - Rezolucioni 1280x800; - Raporti amë 4: 3; - Ndriçim 3700 lumen; - Kontrasti 22,000: 1; - Distanca e projektimit 1 - 12 m; - Madhësia e figurës 0.68 - 7.64 m; - Jetëgjatësia e baterisë deri në 15,000 orë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e projektimit (m):
12
Distanca minimale e projektimit (m):
1
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
316
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
15 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
6 000
Kodi:
E1P1A1YBE1Z2
Komandë:
Kontrast [:1]:
22000
Lansuar:
4. 12. 2018
Lartësia [mm]:
108
Llambë:
203
Lloji i projektorit:
3D
Ndriçimi (ANSI lumens):
3700
Ngjyra:
Zezë
Përdorimi:
Për zyrë
Përmasat e projektimit [inç]:
300
Pesha [kg]:
3
Portet dalëse:
Audio, USB (5V), VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video composite (RCA), VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Optoma
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)
Teknologjia:
DLP
Trashësia [mm]:
244
Varje në mur:

Bashkangjitja Projektor Optoma W334e edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE