Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Projektor Optoma W340, 3D

Kodi i produktit:
198455
Altoparlantë:
Lansuar:
21 Shtator 2016
Varje në mur:
Trashësia [mm]:
230
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

574.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 47.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Optoma W340 është projektor i cili iu mundëson projektimin e pamjeve 3D me cilësi të jashtëzakonshme. Falë peshës së lehtë dhe dimensioneve kompakte ai është shumë praktik për tu bartur. Ky projektor është i pajisur me teknologji të avancuara, përfshirë këtu edhe teknologjinë DLP. Karakteristikat e veçanta të këtij projektori e bëjnë të mundur projektimin e përkryer të pamjeve me rezolucion WXGA 1280 x 800 px dhe kontrast të lartë me raport 20.000 : 1. Projektori është i pajisur me porte HDMI, MHL dhe USB, kurse madhësia e pamjeve të projektuara mund të ketë diagonale prej 26.87" - 316.5".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
316,5
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
298
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
10 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
5 000
Kodi i prodhuesit:
95.72H02GC1E
Komandë:
Kontrast [1]:
20 000
Lansuar:
21 Shtator 2016
Lartësia [mm]:
96,5
Llambë:
195
Lloji i projektorit:
3D, zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
3 400
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
2,17
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)
Trashësia [mm]:
230
Varje në mur:
VGA (D-SUB):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE