Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Projektor Optoma W344, 3D

Kodi i produktit:
198446
Altoparlantë:
Lartësia [mm]:
96,5
Varje në mur:
Trashësia [mm]:
230
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

546.50 
Ju kurseni : 13.00   (2%)
533.50 € * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 44.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Optoma W344 është projektor i cili iu mundëson projektimin e pamjeve 3D me cilësi të jashtëzakonshme. Falë peshës së lehtë dhe dimensioneve kompakte ai është shumë praktik për tu bartur. Ky projektor është i pajisur me teknologji të avancuara, përfshirë këtu edhe teknologjinë DLP. Karakteristikat e veçanta të këtij projektori e bëjnë të mundur projektimin e përkryer të pamjeve me rezolucion WXGA 1280 x 800 px dhe kontrast të lartë me raport 22.000 : 1. Projektori është i pajisur me porte HDMI, audio dhe USB, kurse madhësia e pamjeve të projektuara mund të ketë diagonale prej 36.1" - 301.1".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
301,1
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
7.7
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
1.2
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
298
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
10 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
5 000
Kodi i prodhuesit:
95.74G01GC1E
Komandë:
Kontrast [1]:
22 000
Lansuar:
21 Shtator 2016
Lartësia [mm]:
96,5
Llambë:
195
Lloji i projektorit:
3D, zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
3 100
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Për zyrë, shkollë
Pesha [kg]:
2,41
Portet dalëse:
Audio, USB (5V)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video composite (RCA), VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Optoma
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)
Trashësia [mm]:
230
Varje në mur:
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor Optoma W344 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE