Projektor Optoma W461

Kodi i produktit:
259945
Altoparlantë:
Lloji i projektorit:
3D
Trashësia [mm]:
109
Teknologjia:
DLP
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

1054.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 87.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e projektimit (m):
5.63
Distanca minimale e projektimit (m):
1.23
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
216
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
4500
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
3500
Kodi:
E1P1D13WE1Z1
Komandë:
Kontrast [:1]:
200
Lansuar:
26. 4. 2019
Lartësia [mm]:
345
Llambë:
285
Lloji i projektorit:
3D
MHL:
Ndriçimi (ANSI lumens):
5000
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Për zyrë
Përmasat e projektimit [inç]:
204,2
Pesha [kg]:
2.95
Portet dalëse:
Audio, VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, USB-A, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Optoma
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)
Teknologjia:
DLP
Trashësia [mm]:
109
Varje në mur:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE