Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Projektor Optoma W461

Kodi i produktit:
259945
Altoparlantë:
Lloji i projektorit:
3D
Trashësia [mm]:
109
Teknologjia:
DLP
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

1054.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 87.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Projektori Optoma është ideal për projektim në punë të ndryshme ose takime personale ose gjatë mësimdhënies. Projektori ka një paraqitje të qartë dhe të gjallë me ngjyra mahnitëse, jetëgjatësi të gjatë të llambave, një sërë karakteristikash me kosto efektive që do të pasqyrohen në kostot e ulëta operative dhe në veçanti gamën e gjerë të inputeve që e bëjnë të lehtë lidhjen e të gjitha llojeve të pajisjeve për projektorin tuaj (kompjuterë, tablete, pajisje mobile, etj). Me një rezolucion WXGA prej 1280 x 800, një ndriçim të lartë prej 5.000 lm dhe një kontrast prej 20.000: 1, ju mund të shikoni të gjitha projektimet në cilësinë më të mirë të mundshme. Çdo tekst, imazh, grafik dhe video do të jenë të mprehta, të qarta dhe të lexueshme në mënyrë të përsosur. Rrisni opsionet tuaja të prezantimit duke rregulluar lehtësisht çdo papërsosuri me rregullime horizontale (+/- 25 °) dhe vertikale (+/- 30 °). Kështu që ju mund ta rrotulloni projektorin për projektim anësor, dhe të shijoni një pamje të përsosur. Shkarkoni përmbajtjet e pajisjes së zgjuar në projektor lehtësisht, shpejt dhe me efikasitet me mbështetjen e MHL. Gjithçka që ju duhet të bëni është të futni pajisjen me një kabllo MHL dhe të vëzhgoni një pasqyrim të përsosur të përmbajtjes nga projektori. Po ashtu, ky projektor përdor teknologjinë e patentuar të DLP nga Texas Instruments. DLP është një grup mikro-pasqyre brenda një çipi të veçantë që reflekton imazhet e krijuara në mënyrë digjitale në një sipërfaqe të dëshiruar. Avantazhi i një projektori DLP është se nuk ka nevojë për një filtër ajri për të operuar, duke eliminuar pastrimin ose zëvendësimin. Me këtë teknologji, projektori është pothuajse imun ndaj zbehjes së ngjyrave (ngjyrë e verdhë-jeshile), në të cilën disa projektorë janë të prirur për të vepruar. Ndërfaqet: Hyrjet: mbështetje 3D për HDMI 1.4a, HDMI 1.4a 3D + MHL , VGA, 3.5mm audio, lexues USB-A , Daljet: VGA, 3.5mm audio RS232. Dimensionet e projektorit janë 345 x 216 x 109 mm dhe peshon 2.95 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e projektimit (m):
5.63
Distanca minimale e projektimit (m):
1.23
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
216
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
4500
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
3500
Kodi:
E1P1D13WE1Z1
Komandë:
Kontrast [:1]:
200
Lansuar:
26. 4. 2019
Lartësia [mm]:
345
Llambë:
285
Lloji i projektorit:
3D
MHL:
Ndriçimi (ANSI lumens):
5000
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Për zyrë
Përmasat e projektimit [inç]:
204,2
Pesha [kg]:
2.95
Portet dalëse:
Audio, VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, USB-A, VGA (D-SUB)
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)
Teknologjia:
DLP
Trashësia [mm]:
109
Varje në mur:

Bashkangjitja Projektor Optoma W461 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE