Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Optoma X343e

Kodi i produktit:
250455
Altoparlantë:
Lloji i projektorit:
3D
Trashësia [mm]:
244
Teknologjia:
DLP
Rezolucioni:
1024 x 768 (XGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

415.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 34.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Projektori Optoma sjell shumë ndryshime, si p.sh. kontrast më të lartë, shfaqje e përsosur e ngjyrave, dhe sidomos jetë të gjatë të llambave dhe një altoparlant të fuqishëm të integruar. Projektori përfshin një tipar të shkëlqyer për të mbajtur nën kontroll suportet tuaja. Ai gjithashtu redukton konsumin e energjisë deri në 70% dhe zgjat jetën e llambës. Ndonjëherë ndodh që ju ta lini projektorin gabimisht të hapur. Por tani ju nuk duhet të shqetësoheni për këtë. E gjitha ju duhet të bëni është të aktivizoni funksionin Auto Power Off, që automatikisht fiket projektorin në kohën që zgjedh. Poashtu, Eko + teknologjia mund të rrisë jetën e llambës në 15,000 orë, duke reduktuar kostot e përgjithshme të operimit. Projekti X343e nga Optoma ofron një mori karakteristikash të mrekullueshme, duke përfshirë: teknologjinë ECO +, lidhjen e shkëlqyer, projeksion 3D dhe projektim të shëndoshë; rezolucion 1024 x 768 pika, distanca projeksion 1-12 m, raporti natyri 4: 3, madhësia e imazhit 0.71 - 7.73 m, ndriçimi 3800 ANSI lumens, kontrast i lartë 22 000: 1, jeta e llambës deri në 15 000 orë. Poashtu ka lidhje: HDMI, VGA (YPbPr / RGB),port audio hyrëse dhe dalëse, VGA Out, RS232, dhe altoparlant me fuqi 10W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e projektimit (m):
12
Distanca minimale e projektimit (m):
1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
316
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
15 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
6 000
Kodi:
E1P1A1XBE1Z1
Komandë:
Kontrast [:1]:
22000
Lansuar:
4. 12. 2018
Lartësia [mm]:
108
Llambë:
203
Lloji i projektorit:
3D
Ndriçimi (ANSI lumens):
3800
Ngjyra:
Zezë
Përdorimi:
Për zyrë
Përmasat e projektimit [inç]:
304.4
Pesha [kg]:
3
Portet dalëse:
Audio, USB (5V), VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video composite (RCA), VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Optoma
Rezolucioni:
1024 x 768 (XGA)
Teknologjia:
DLP
Trashësia [mm]:
244
Varje në mur:

Bashkangjitja Projektor Optoma X343e edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE