Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Projektor Optoma X400

Kodi i produktit:
207863
Altoparlantë:
Llambë:
220
Varje në mur:
USB:
Trashësia [mm]:
230

Si të porosisim në Gjirafa50?

612.50 
Ju kurseni : 18.00   (3%)
594.50 € * Përfshirë TVSH-në
3% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 49.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky projektor është pajisje shumë funksionale që ju mundëson të shpërndani imazhe me një audiencë të gjerë në shkolla apo kompani. Projektori Optoma X400 është mjaft fleksibil dhe ofron një numër të madh të funksioneve. Ai ofron operim të thjeshtë, gjë që e bënë pajisje lehtë të përdorshme për çdo kënd. Ky projektor ofron rezolucion të lartë prej 1024 x 724 pix dhe ka kualitet të lartë të lentave. Ka një kontrast të lartë prej 22000:1 që mundëson transmetim të qartë të imazheve dhe në ambientet me kushte jo të favorshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
304,4
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
12
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
1.2
EAN:
5055387641167
Ekran:
DLP
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
298
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
10 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
5 000
Kodi i prodhuesit:
95.78B01GC0E
Komandë:
Kontrast [1]:
22 000
Lansuar:
2 Mars 2017
Lartësia [mm]:
96,5
Llambë:
220
Lloji i projektorit:
3D, zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
4 000
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Për zyrë, shkollë
Pesha [kg]:
2,41
Portet dalëse:
Audio, USB (5V), VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video composite (RCA), VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Optoma
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1024 x 768 (XGA)
Trashësia [mm]:
230
USB:
Varje në mur:
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor Optoma X400 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE