Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Optoma X402, 3D

Kodi i produktit:
167806
Altoparlantë:
Ndriçimi (ANSI lumens):
4 200
Varje në mur:
USB:
S-Video:

Si të porosisim në Gjirafa50?

724.50 
Ju kurseni : 116.00   (16%)
608.50 € * Përfshirë TVSH-në
16% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 50.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Optoma X402 është projektor i cili iu mundëson projektimin e pamjeve 3D me cilësi të jashtëzakonshme. Falë peshës së lehtë dhe dimensioneve kompakte ai është shumë praktik për tu bartur. Ky projektor është i pajisur me teknologji të avancuara, përfshirë këtu edhe teknologjinë DLP. Karakteristikat e veçanta të këtij projektori e bëjnë të mundur projektimin e përkryer të pamjeve me rezolucion 1024 x 768 px dhe kontrast të lartë me raport 20.000 : 1. Projektori është i pajisur me porte HDMI, VGA, S-Video, audio dhe USB, kurse madhësia e pamjeve të projektuara mund të ketë diagonale prej 0.78 m deri në 7.79 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
307
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
12
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
1.2
EAN:
5055387600157
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
3 000
Kodi i prodhuesit:
95.70701GC0E
Komandë:
Kontrast [1]:
20 000
Lansuar:
4 Mars 2015
Llambë:
257
Lloji i projektorit:
3D, zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
4 200
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Për zyrë, shkollë
Përmasat [H x W mm]:
315 x 224 x 102
Pesha [kg]:
2,57
Portet dalëse:
Audio, VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video composite (RCA), RJ-45, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Optoma
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1024 x 768 (XGA)
RJ-45:
S-Video:
USB:
Varje në mur:
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor Optoma X402 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE