Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Optoma ZH403, i bardhë

Kodi i produktit:
276904
Altoparlantë:
Port dalës audio:
Micro USB:
Ndriçimi ANSI lumens:
4000
Ngjyra:
Bardhë

Si të porosisim në Gjirafa50?

1305.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 108.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Zhytuni në botën Full HD. Optoma ZH403 ofron argëtim të fundit në shtëpi me rezolucion mbresëlënës në cilësi perfekte. Adhuruesit e televiziorit, lojrave dhe filmave tani mund të shijojnë cilësi të shkëlqyeshme të ngjyrave, detaje të qarta kristalore dhe kontrast të lartë për përvoja të mahnitshme. Duke shfaqur teknologjinë dhe karakteristikat më të fundit, ky projektor elegant krenohet me pajtueshmëri të shkallës së lartë dinamike (HDR). Ai gjithashtu përfshin një altoparlant stereo për tinguj të shkëlqyeshëm. Rritni mundësitë tuaja të projektimit duke rregulluar me lehtësi papërsosmëritë me rregullim vertikal deri në +/- 40 °. Me korrigjim vertikal, ju merrni mundësi më të gjëra kur vendosni projektorin në çdo hapësirë dhe rregulloni imazhin shumë më mirë për ta bërë atë të përsosur. Për më tepër, projektori Tenro ju lejon të rregulloni secilin cep të imazhit veç e veç, gjë që është ideale kur projektori duhet të jetë në kënd. Avantazhi i projektorit DLP është se nuk ka nevojë për filtër ajri gjatë operimit, duke eleminuar nevojën për pastrim ose zëvendësim. Kjo teknologji e bën projektorin praktikisht imun ndaj venitjes (nuancë të verdhë-gjelbërt), për të cilën disa projektorë janë të prirur në funksionim. Portet hyrëse përfshijnë: 1x HDMI 2.0, 1x HDMI 1.4, 1x VGA, 1x 3.5 mm. Lidhësit e tjerë janë: RS232, RJ45 dhe microUSB. Dimensionet e projektorit janë: 337 x 265 x 122.5. Pesha e tij është 5.5 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Besueshmëria:
100 %
Burim ndriçimi:
Laser
Distanca maksimale e projektimit m:
7.9
Distanca minimale e projektimit m:
1
EAN:
5055387663886
Ekran i gjerë:
Funksioni:
HDR
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
337
HDMI:
Hyrje audio:
Jetëgjatësi normale e llambës h:
30000
Kodi:
E1P1A44WE1Z1
Komandë:
Kontrast 1:
300 000
Lansuar më:
3. 12. 2019
Lartësia mm:
122.5
Lloji i projektorit:
3D
Micro USB:
Ndriçimi ANSI lumens:
4000
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Teatër shtëpie, për zyrë
Përmasat e projektimit inç:
300.3
Pesha kg:
5.5
Port dalës audio:
Port hyrës VGA D-Sub:
Prodhuesi:
Optoma
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
RS-232:
Teknologjia:
DLP
Trashësia mm:
265
Vendosja:
Në tavan, tavolinë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE