Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Viewsonic M1+

Kodi i produktit:
263095
Altoparlantë:
Lloji i projektorit:
Portativ
Ueb-i i prodhuesit:
Viewsonic.com
Trashësia mm:
126
Teknologjia:
DLP

Si të porosisim në Gjirafa50?

419.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 34.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kthejeni shtëpinë tuaj në një kinema të vërtetë përmes këtij projektori cilësor. Është i përshtatshëm për muzikë, TV e filma, meqë ofron imazhe me rezolucion 854 x 480 ndriçim 250 dhe kontrast 12000: 1. Ky projektor ofron këta konektorë: USB, HDMI, USB- C, Micro SD, Audio. Për më tepër, vjen i pajisur edhe me 2 altoparlantë të integruar me fuqi 3 W si dhe disk të brendshëm me kapacitet 16 GB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Bluetooth:
Burim ndriçimi:
Dioda LED
Distanca maksimale e projektimit m:
2.66
Distanca minimale e projektimit m:
0,64
Ekran i gjerë:
Funksioni:
Slot për kartë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
146
Jetëgjatësi normale e llambës h:
30000
Kodi:
M1+
Komandë:
Kontrast 1:
120 000
Lansuar:
15. 6. 2019
Lartësia mm:
40
Lloji i projektorit:
Portativ
Ndriçimi ANSI lumens:
300
Ngjyra:
Zezë, argjendtë
Përdorimi:
Për zyrë
Përmasat e projektimit inç:
100
Portet dalëse:
Audio
Portet hyrëse:
HDMI, USB-A, USB-C
Prodhuesi:
Viewsonic
Rezolucioni:
854 x 480 (WVGA/NTSC)
Teknologjia:
DLP
Trashësia mm:
126
Ueb-i i prodhuesit:
Viewsonic.com
WiFi:

Bashkangjitja Projektor Viewsonic M1+ edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE