Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Viewsonic PA503W

Kodi i produktit:
234770
Altoparlantë:
Lansuar:
13. 4. 2018
Ueb-i i prodhuesit:
Viewsonic.com
Trashësia [mm]:
218
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

464.50 
Ju kurseni : 85.00   (18%)
379.50 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A po kërkoni një asistent cilësor për prezantime pune apo projektim në shtëpi? Viewsonic PA503W ofron veçori të përparuara, imazh të shkëlqyer dhe riprodhim të madh të ngjyrave. Viewsonic PA503W ka një rezolucion WXGA prej 1280x800, një kontrast të lartë prej 22000: 1, dhe një shkëlqim prej 3600 lm. Ofron imazhe të shkëlqyera nga një shumëllojshmëri burimesh me përpunim të shkëlqyeshëm të ngjyrave, në sajë të SuperColour. Super Eco ndizet kur nuk merr sinjal hyrës për më shumë se 20 minuta. Kjo zgjat jetën e llambës nga 5.000 në 15.000 orë. Përparësia e madhe është shikimi 3D, i cili është i jashtëzakonshëm për të luajtur lojëra ose për të parë filma. Altoparlanti i integruar rrit prezantimin dhe videon me cilësi të mirë të zërit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
300
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
10,98
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
1
EAN:
766907904918
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
294
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
15 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
5000
Kodi i prodhuesit:
PA503W
Komandë:
Kontrast [:1]:
22000
Lansuar:
13. 4. 2018
Lartësia [mm]:
110
Llambë:
200
Lloji i projektorit:
Për zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
3600
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Zyrë
Pesha [kg]:
2.2
Portet dalëse:
Audio, VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video composite (RCA), VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Viewsonic
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)
Trashësia [mm]:
218
Ueb-i i prodhuesit:
Viewsonic.com
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor Viewsonic PA503W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE