Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Viewsonic PA503X

Kodi i produktit:
234769
Altoparlantë:
Lartësia [mm]:
110
Ueb-i i prodhuesit:
Viewsonic.com
Trashësia [mm]:
218
Rezolucioni:
1024 x 768 (XGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

445.50 
Ju kurseni : 53.00   (12%)
392.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A po kërkoni një asistent cilësor për prezantime pune apo projektim në shtëpi? Zgjojeni interesimin e partnerëve të biznesit ose miqve me projektimin përfundimtar me PA503X Viewsonic, duke ofruar veçori të përparuara, imazh të shkëlqyer dhe riprodhim të mrekullueshëm të ngjyrave. Viewsonic Viewsook PA503X përmban rezolucion XGA 1024 x 768, kontrast të lartë prej 20,000:1 dhe shkëlqim 3600lm. Ofron imazhe të shkëlqyera nga një shumëllojshmëri burimesh me përpunim të shkëlqyeshëm të ngjyrave, në sajë të SuperColour. Avantazhi i madh është pamja 3D, e cila është e mrekullueshme për të luajtur lojëra ose për të parë filma. Poashtu, gjuha e integruar rrit prezantimin dhe videon me cilësi të mirë të zërit. Me mbylljen e shpejtë të projektorit, projektori mund të mbyllet shpejt në sekonda.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
300
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
13,11
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
1.19
EAN:
7669079051134
Ekran:
DLP
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
294
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
15 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
5000
Kodi i prodhuesit:
PA503X
Komandë:
Kontrast [:1]:
22000
Lansuar:
13. 4. 2018
Lartësia [mm]:
110
Llambë:
190
Lloji i projektorit:
Për zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
3600
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Zyrë
Pesha [kg]:
2.2
Portet dalëse:
Audio, VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video composite (RCA), VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Viewsonic
Rezolucioni:
1024 x 768 (XGA)
Trashësia [mm]:
218
Ueb-i i prodhuesit:
Viewsonic.com
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor Viewsonic PA503X edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE