Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Viewsonic PJD5154, i zi

Kodi i produktit:
243781
Altoparlantë:
Ndriçimi (ANSI lumens):
3300
Trashësia [mm]:
228
Teknologjia:
DLP
Rezolucioni:
800 x 600 (SVGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

275.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Viewsonic PJD5154 është projektor i kualitetit të lartë i cili do ju mundësoj të shihni filmat dhe serialet tuaja të preferuara me video me rezolucion të lartë dhe zë kristal të pastër dhe të detajizuar tamam sikur të ishit në kinema. Produkti vjen me rezolucion nativ prej 800 x 600 piksela, ka dritë prej 3300 lumens që projekton imazh me madhësi 30-300 inch, mund të shfaq deri në 1.07 miliardë ngjyra, mban altoparlant të integruar dhe llampën me jetëgjatësi deri në 50000 orë, është pajisur me portet HDMI dhe 3.5mm audio jack për lidhje me pajisje të tjera si dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
EAN:
7669078913174
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
316
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
10000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
5000
Kodi:
PJD5154
Komandë:
Kontrast [:1]:
22000
Lansuar:
29. 8. 2018
Lartësia [mm]:
103,7
Lloji i projektorit:
Për zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
3300
Ngjyra:
Zezë
Përdorimi:
Kancelár
Përmasat e projektimit [inç]:
300
Portet dalëse:
Audio
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video komponent (RCA), VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Viewsonic
Rezolucioni:
800 x 600 (SVGA)
Teknologjia:
DLP
Trashësia [mm]:
228
Ueb-i i prodhuesit:
Viewsonic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE