Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Acer C101i, i bardhë

Kodi i produktit:
229141
Altoparlantë:
Kontrast [:1]:
1200
Rezolucioni:
854 x 480 (WVGA/NTSC)
Prodhuesi:
Acer
Portet hyrëse:
HDMI

Si të porosisim në Gjirafa50?

316.50 
Ju kurseni : 5.00   (2%)
311.50 € * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 25.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse doni t'a shijoni eksperiencën e lojës, të shikoni një film ose të prezantoni produktin tuaj në konferencë atëherë projektori Acer C101i është zgjidhja e duhur për ju. Projektori është i vogël, me peshë të lehtë dhe i hollë prandaj bartet shume lehtë. Falë teknologjisë DLP dhe një çipi special ky projektor reflekton imazhet në hapsirën që ju zgjedhni. E veçantë e këtij projektori është që nuk i duhet filteri i ajrit dhe përdor lampa LED që zgjasin deri në 30,000 orë përdorimi. Ka rezolucion 854 x 480 piksel deri në maksimum 1920 x 1080 piksel, peshon vetëm 265 gram dhe ka bateri me kapacitet 400mAh. Produkti vjen me ngjyrë të bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Dioda LED
Distanca e shfaqjes së imazheve:
1.4 (1625.60 [email protected] mm)
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
3+
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
0.6
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
118
Hapësira e shfaqjes [inç]:
100
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
30000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
20000
Kodi i prodhuesit:
MR.JQ411.001
Kontrast [:1]:
1200
Lartësia [mm]:
26
Lloji i projektorit:
Portativ
Ndriçimi (ANSI lumens):
150
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Zyrë
Pesha [kg]:
0,265
Portet dalëse:
Audio
Portet hyrëse:
HDMI
Prodhuesi:
Acer
Rezolucioni:
854 x 480 (WVGA/NTSC)
Trashësia [mm]:
121

Bashkangjitja Projektor Acer C101i edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE