Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Acer C120

Kodi i produktit:
140841
Burim ndriçimi:
Dioda LED
Lloji i projektorit:
Portativ
Trashësia [mm]:
82
Rezolucioni:
854 x 480 (WVGA/NTSC)
Prodhuesi:
Acer

Si të porosisim në Gjirafa50?

294.50 
Ju kurseni : 60.00   (20%)
234.50 € * Përfshirë TVSH-në
20% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Projektori portativ Acer 120 është një projektor cilësor, i përshtatshëm për nevoja të ndryshme. Dallohet me peshë të lehtë dhe mundësi transferimi të lehtë. Projektori ka një rezolucion prej 1280 x 800 pix. Përmes teknologjisë HDMI, ky projektor bën lidhjen me pajisje të ndryshme. Ju mund ta lidhni projektorin me laptop, konsola të lojërave, TV etj. Projektori po ashtu ka edhe teknologjinë DLP e cila mundëson transmetim të kualitetit të lartë. Veç tjerash, është i pajisur me lexues të kartelës SD, lidhës rrjeti RJ-45 dhe interface klasik VGA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Burim ndriçimi:
Dioda LED
Diagonalja e ekranit [inç]:
100
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
3.7
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
0.4
Ekran:
DLP
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
120
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
20 000
Kodi i prodhuesit:
EY.JE001.002
Kontrast [1]:
1 000
Lansuar:
14 Nëntor 2013
Lartësia [mm]:
25.7
Lloji i projektorit:
Portativ
Ndriçimi (ANSI lumens):
100
Ngjyra:
Zezë
Përdorimi:
Zyrë
Përmasat [H x W mm]:
120 x 82 x 25,7
Pesha [kg]:
0,18
Portet hyrëse:
USB
Prodhuesi:
Acer
Rezolucioni:
854 x 480 (WVGA/NTSC)
Trashësia [mm]:
82
USB:
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE