Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Acer C120

Kodi i produktit:
140841
Burim ndriçimi:
Dioda LED
Lloji i projektorit:
Portativ
Trashësia [mm]:
82
Rezolucioni:
854 x 480 (WVGA/NTSC)
Prodhuesi:
Acer

Si të porosisim në Gjirafa50?

294.50 
Ju kurseni : 67.00   (23%)
227.50 € * Përfshirë TVSH-në
23% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Projektori portativ Acer 120 është një projektor cilësor, i përshtatshëm për nevoja të ndryshme. Dallohet me peshë të lehtë dhe mundësi transferimi të lehtë. Projektori ka një rezolucion prej 1280 x 800 pix.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Burim ndriçimi:
Dioda LED
Diagonalja e ekranit [inç]:
100
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
3.7
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
0.4
Ekran:
DLP
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
120
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
20 000
Kodi i prodhuesit:
EY.JE001.002
Kontrast [1]:
1 000
Lansuar:
14 Nëntor 2013
Lartësia [mm]:
25.7
Lloji i projektorit:
Portativ
Ndriçimi (ANSI lumens):
100
Ngjyra:
Zezë
Përdorimi:
Zyrë
Përmasat [H x W mm]:
120 x 82 x 25,7
Pesha [kg]:
0,18
Portet hyrëse:
USB
Prodhuesi:
Acer
Rezolucioni:
854 x 480 (WVGA/NTSC)
Trashësia [mm]:
82
USB:

Bashkangjitja Projektor Acer C120 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE