Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Acer K137i

Kodi i produktit:
165676
Altoparlantë:
Komandë:
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)
Prodhuesi:
Acer
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, USB

Si të porosisim në Gjirafa50?

649.50 
Ju kurseni : 41.00   (6%)
608.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 50.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Projektori portativ Acer K137 është një projektor cilësor, i përshtatshëm për nevoja të ndryshme. Dallohet me peshë të lehtë dhe mundësi transferimi të lehtë. Projektori ka një rezolucion prej 1280 x 800 pix. Përmes teknologjisë HDMI, ky projektor bën lidhjen me pajisje të ndryshme. Ju mund ta lidhni projektorin me laptop, konsola të lojërave, TV etj. Projektori po ashtu ka edhe teknologjinë DLP e cila mundëson transmetim të kualitetit të lartë. Projektori ka dypalë altoparlantësh 3W. Veç tjerash, është i pajisur me teknologjitë WiFi dhe USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Dioda LED
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
3.2
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
0.6
EAN:
4713147532414
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Funksione shtesë:
Slot për kartë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Hapësira e shfaqjes [inç]:
100
HDMI:
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
20 000
Kodi i prodhuesit:
MR.JKX11.001
Komandë:
Kontrast [1]:
10 000
Lansuar:
15 Janar 2015
Lloji i projektorit:
Mini, portativ
Ndriçimi (ANSI lumens):
700
Ngjyra:
Bardhë, argjendtë
Përdorimi:
Zyrë
Pesha [kg]:
0,51
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, USB
Prodhuesi:
Acer
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)
USB:

Bashkangjitja Projektor Acer K137i edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE