Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Acer K138ST

Kodi i produktit:
176769
Altoparlantë:
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, USB, VGA (D-SUB)
Ndriçimi (ANSI lumens):
800
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Zyrë

Si të porosisim në Gjirafa50?

624.50 
Ju kurseni : 32.00   (5%)
592.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 49.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Projektori portativ Acer K138ST është një projektor cilësor, i përshtatshëm për nevoja të ndryshme. Dallohet me peshë të lehtë dhe mundësi transferimi të lehtë. Projektori ka një rezolucion prej 1280 x 800 pix. Përmes teknologjisë HDMI, ky projektor bën lidhjen me pajisje të ndryshme. Ju mund ta lidhni projektorin me laptop, konsola të lojërave, TV etj. Projektori po ashtu ka edhe teknologjinë DLP e cila mundëson transmetim të kualitetit të lartë. Ka po ashtu një lexues të kartelës SD, lidhës rrjeti RJ-45 dhe interface klasik VGA. Ka peshë 1 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Dioda LED
Diagonalja e ekranit [inç]:
100
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
1,7
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
0.4
EAN:
4713147866250
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
240
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
30 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
20 000
Kodi i prodhuesit:
MR.JLH11.001
Komandë:
Kontrast [1]:
100 000
Lansuar:
22 Gusht 2015
Lartësia [mm]:
59
Llambë:
80
Lloji i projektorit:
Portativ
Ndriçimi (ANSI lumens):
800
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Zyrë
Përmasat [H x W mm]:
240 x 59 x 147
Pesha [kg]:
1
Portet dalëse:
Audio
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, USB, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Acer
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1200 x 800 (WXGA)
RJ-45:
Trashësia [mm]:
147
USB:
Varje në mur:
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor Acer K138ST edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE