Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Acer K335, 3D

Kodi i produktit:
134775
Altoparlantë:
Lansuar:
29 Gusht 2013
Varje në mur:
USB:
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

949.50 
Ju kurseni : 86.00   (9%)
863.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 71.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Acer K335 është projektor me çmim të lirë por me performancë të jashtëzakonshme. Ky projektor ofron pamje të përkryera një milion ngjyrëshe dhe dhoma juaj do të ngjaj në një sallë kinemaje ku ju do të shijoni në maksimum filmat tuaj të preferuar. Ky projektor është i pajisur me teknologji të avancuara, përfshirë këtu edhe teknologjinë 3D dhe DLP. Këto dhe karakteristika të tjera e bëjnë këtë projektor shumë funksional, duke iu mundësuar shfaqjen e pamjeve cilësore me rezolucion Full HD 1920 x 1080 px dhe me kontrast të lartë me raport 10.000 : 1. Projektori është i pajisur me porte HDMI, VGA (D-Sub), RCA dhe USB, kurse diagonalja e pamjeve të projektuara arrin 76.2 - 254 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Dioda LED
Diagonalja e ekranit [inç]:
100
EAN:
4712196598228
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
30 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
20 000
Kodi i prodhuesit:
MR.JG711.002
Komandë:
Kontrast [1]:
10 000
Lansuar:
29 Gusht 2013
Lloji i projektorit:
3D, portative
Ndriçimi (ANSI lumens):
1 000
Përmasat [H x W mm]:
232 x 46,3 x 166
Pesha [kg]:
1,3
Prodhuesi:
Acer
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)
USB:
Varje në mur:
VGA (D-SUB):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE