Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor BenQ GS1, 3D

Kodi i produktit:
194910
Altoparlantë:
Kontrast [1]:
100 000
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
Trashësia [mm]:
201,7
Rezolucioni:
1280 x 720 (HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

739.50 
Ju kurseni : 124.00   (17%)
615.50 € * Përfshirë TVSH-në
17% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 51.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

BenQ GS1 është projektor i fuqishëm me dimensione kompakte dhe i pa depërtueshëm nga uji, gjë që e bën shumë praktik dhe të përshtatshëm për përdorim në ambiente të ndryshme. Ky projektor është i pajisur me teknologji të avancuara, përfshirë këtu edhe teknologjinë DLP. Karakteristikat e veçanta të këtij projektori e bëjnë të mundur projektimin e përkryer të pamjeve me rezolucion WXGA 1280 x 700 pix, kontrast të lartë me raport 100,000 : 1, ngjyra të mprehta dhe ndriçim 300 lm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Dioda LED
Diagonalja e ekranit [inç]:
200
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
2.66
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
0.5
EAN:
4718755064593
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Funksione shtesë:
Slot për kartë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
215,63
Hapësira e shfaqjes [inç]:
100
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
30 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
20 000
Kodi i prodhuesit:
9H.JFL77.59E
Komandë:
Kontrast [1]:
100 000
Lansuar:
16 Korrik 2016
Lartësia [mm]:
88,16
Lloji i projektorit:
3D, portative, video
Ndriçimi (ANSI lumens):
300
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Zyrë
Pesha [kg]:
1,3
Portet dalëse:
Audio
Portet hyrëse:
HDMI, Micro USB
Prodhuesi:
BenQ
Rezolucioni:
1280 x 720 (HD)
Trashësia [mm]:
201,7
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
USB:

Bashkangjitja Projektor BenQ GS1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE