Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor BenQ GV1

Kodi i produktit:
253887
Altoparlantë:
Lloji i projektorit:
Portativ
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
Trashësia mm:
80
Teknologjia:
DLP

Si të porosisim në Gjirafa50?

387.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

BenQ GV1 është një projektues i vogël portativ dhe mbi të gjitha pa tela që mund t'i përdorni në punë dhe në shtëpi për transferim të menjëhershëm të filmave, videove, muzikës dhe të tjera. Është një projektor që përshtatet në pëllëmbën e dorës tuaj, kështu që gjithmonë mund të gjeni një hapësirë ??të lirë për të. Me prekjen e një butoni, GV1 mund të shndërrohet nga një projektor në një altoparlantë portativ me bluetooth 5W. Ky altoparlant mund të mbushë dhomën me zë të fuqishëm të qartë pa nevojën për ndonjë kabllo. Gjithashtu, mund të projektoni një imazh të madh në një lartësi ideale deri në 77 cm mbi nivelin ku është vendosur projektori dhe të shijoni shikimin e rehatshëm. Përveç kësaj, imazhi do të jetë gjithmonë perfekt me funksionin e korrigjimit automatik të shiritit kryesor, i cili gjithmonë jep një formë të përsosur drejtkëndëshe për imazhin. Projektori i vogël me rezolucion 854 x 480p dhe mbështetje VGA (640 x 480) me FullHD (1920 x 1080p) rezolucion. Ndriçimi 200 ANSI Lumens. Raporti i kontrastit 100,000: 1. Zmadhim fiks. Projektim kompensuar 100% +/- 5%. Regjistrimi i bazës vertikale +/- 40 °. Burim drite LED Osram Q9. Jeta e llambës deri në 30,000 orë në regjimin eko dhe 20,000 në normale. Madhësia e projektimit 30 "~ 100". Altoparlant i integruar 5W. Dimensionet 80 x 155 x 80 mm. Pesha 708 g.  Ndërfaqja: DC në, USB-C, Bluetooth, wi-fi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Bluetooth:
Burim ndriçimi:
Dioda LED
Distanca maksimale e projektimit [m]:
2.8
Distanca minimale e projektimit [m]:
0.9
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
80
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
20000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
20000
Komandë:
Kontrast 1:
100000
Lartësia mm:
155
Lloji i projektorit:
Portativ
Ndriçimi ANSI [lumens]:
200
Ngjyra:
Bardhë
Përmasat e projektimit [inç]:
100
Portet hyrëse:
USB-C
Prodhuesi:
BenQ
Rezolucioni:
854 x 480 (WVGA/NTSC)
Teknologjia:
DLP
Trashësia mm:
80
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
WiFi:

Bashkangjitja Projektor BenQ GV1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE