Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Epson EB-955WH

Kodi i produktit:
171753
Altoparlantë:
Llambë:
287
VGA (D-SUB):
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

799.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 66.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Projektori Epson EB-955WH është një projektor i gjithanshëm me ekran LCD dhe me performancë të lartë, i cili është i dizajnuar për prezantime në shkolla por edhe për dhoma të vogla. Dallohet për imazhin e kualitetit të lartë dhe për veçoritë e lehta për përdorim. Ky projektor posedon teknologjinë 3LCD, e cila ofron imazhe të projektuara të kualitetit të lartë. Ka një rezolucion të llojit WXGA prej 1280 x 800 pix. Imazhet shihen mirë edhe gjatë ditës. Interface-i i projektorit përmban: USB të llojit 2.0, VGA input dhe output, HDMI etj. Ka altoparlant 16 W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
EAN:
8715946545363
Ekran:
LCD
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
315
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
10 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
5 000
Kodi i prodhuesit:
V11H683040
Komandë:
Kontrast [1]:
10 000
Lansuar:
19 Maj 2015
Lartësia [mm]:
344
Llambë:
287
Lloji i projektorit:
Portativ
Ndriçimi (ANSI lumens):
3 200
Pesha [kg]:
3,7
Prodhuesi:
Epson
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)
RJ-45:
Trashësia [mm]:
94
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com
USB:
VGA (D-SUB):
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE