Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Epson EB-W29

Kodi i produktit:
171750
Altoparlantë:
Lartësia [mm]:
297
VGA (D-SUB):
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

742.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 61.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Projektori Epson EB-W29 ka dimensione të vogla, por ofron performancë të jashtëzakonshme dhe është i dizajnuar për përdorim në zyre të vogla apo klasa shkollore. Ky projektor ofron një varg të funksioneve inteligjente duke iu mundësuar kështu që të shijoni ne maksimum prezantimet e shfaqura. Projektori Epson EB-W29 është i pajisur me teknologjinë 3LCD që garanton për projektim të imazheve me cilësi të lartë. Kjo teknologji ofron kontrast të lartë të shoqëruar me ndriçim që mund të arrij deri në 3000 lm dhe mundëson projektim të përkryer të pamjeve edhe në dhoma me ndriçim të ulët.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
320
EAN:
8715946545189
Ekran:
LCD
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
244
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
10 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
5 000
Kodi:
V11H690040
Komandë:
Kontrast [:1]:
10 000
Lansuar:
19 Maj 2015
Lartësia [mm]:
297
Llambë:
273
Lloji i projektorit:
Për zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
3 000
Pesha [kg]:
2,6
Prodhuesi:
Epson
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)
RJ-45:
Trashësia [mm]:
87
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com
USB:
VGA (D-SUB):
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE