Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Televizion Chiq U50E6000, 50" (126 cm), UHD

Kodi i produktit:
252555
CI:
Pesha [kg]:
10
Meny çeke:
Miracast:
Ngjyra:
Zezë, argjend

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
358.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telvizioni Chiq vjen me dizajn elegant dhe me diagonale të ekranit 50"(126 cm) dhe me rezolucion 3840 x 2160 piksela. Ky televizion poashtu ofron edhe rezolucionin 4K ku ofron ngjyra të sakta dhe besnike, kështu që televizori ka një imazh të hollësishëm dhe të përsosur. Falë teknologjisë HDR, çdo gjë do të jetë krejtësisht e detajuar dhe e qartë ndërsa ky televizion është certifikuar nga Dolby, e cila ofron zgjerime të panumërta audio, duke përfshirë mbështetjen e të dhënave, numrin më të madh të kanaleve audio dhe multi-program, duke ofruar cilësi të shkëlqyeshme zanore. Televizioni funksionon në frekuencat 50/1000 Hz dhe reagon për 8 ms, si dhe mbështet HDR, HbbTV, Wi-Fi, LAN, Netflix, YouTube, Facebook, EPG.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
50
Diagonalja e ekranit [cm]:
126
EPG:
Fuqia e altoparlantëve [W]:
16+
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1 125
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.0:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
1000
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A
Kodi:
U50E6000
Konsumi [W]:
82
Kontrast [:1]:
4000
LAN:
Lansuar:
19. 1. 2019
Lartësia [mm]:
714
Lloji i marrësit:
1 vit
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Meny çeke:
Miracast:
Ngjyra:
Zezë, argjend
Numri i porteve HDMI:
3+
Numri i porteve HDMI 2.0:
3+
Përmasat e kapëses VESA:
400 x 300
Pesha [kg]:
10
Prodhuesi:
Chiq
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
SCART:
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur)
Trashësia [mm]:
204
USB:
Varje në mur:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Televizion Chiq U50E6000 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE