Televizion Hyundai ULV 65TS300 SMART - 165cm, 4K UHD

Kodi i produktit:
229857
:
3840 x 2160 (4K UHD)
Pesha [kg]:
36,8
Lartësia [mm]:
900
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
759.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 63.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

:
3840 x 2160 (4K UHD)
Audio optike:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
65
Diagonalja e ekranit [cm]:
165
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
2.5
DLNA:
EAN:
8151176800025
Frekuencë (Hz):
50
Frekuencë [Hz]:
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
24
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1 231
HbbTV:
HDMI 2.0:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
800
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
HYUULV65TS300SMART
Konsumi [W]:
118
LAN:
Lansuar:
2. 2. 2018
Lartësia [mm]:
900
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Miracast:
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI 2.0:
3+
Përmasat e kapëses VESA:
400 x 400
Pesha [kg]:
36,8
Prodhuesi:
Hyundai
Rezolucioni:
1334 x 750
Shfletues Interneti (uebi):
Teknologjia e TV:
LED, Smart (mençur)
Trashësia [mm]:
355
USB:
Varje në mur:
VGA [D-Sub]:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Televizion Hyundai ULV 65TS300 SMART - 165cm edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE