Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Televizion Hyundai ULV 65TS300 SMART - 165cm, 4K UHD

Kodi i produktit:
229857
:
3840 x 2160 (4K UHD)
Pesha [kg]:
36,8
Lartësia [mm]:
900
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
617.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 51.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hyundai ULV 65TS300 është një 65 "SMART TV me rezolucion 4K UHD dhe 165cm. Përfitoni imazhe mahnitëse superiore me rezolucionin 4K dhe imazhe të freskëta dhe të qeta me teknologji të fuqishme të imazhit CMOS 800 Hz. TV për të argëtuar veten ose familjen dhe miqtë tuaj. 65 "SMART TV me rezolucion 4K UHD 3 840 x 2 160 me diagonale 165 cm Paneli IPS Upscaling në UHD Kohëzgjatja e televizorit 5 ms Kënde të gjera të shikimit 178 ° / 178 ° dhe 800 Hz Foto të qarta të lëvizjes Koha e përgjigjes së televizorit 5 me këndin e shikimit 178 ° / 178 ° Lloji i tunerit C / T / T2 / S / S2 me mbështetje HEVC H.265 Tingulli i lartë me Dolby Digital Plus Fuqia dalëse 2x 12 W Ekranizues, tinguj rrethues dhe stereo NICAM Integruar Wi-Fi, shfletues Interneti dhe aplikacione të Internetit, mbështetje HbbTV, karakteristika të tjera televizive: DLNA, MIRACAST, Skylink Fast Scan, kohëmatësi për mbyllje, modaliteti i lojës, modaliteti i hotelit, klon USB për të shpejt të kopjuar rregullimet e mënyrës së hotelit në TV të tjera. Telekomandë Interface: 3x HDMI, 2x USB, inpute të përbërë video / audio, hyrje PC, dalje kufje, dalje optike dixhitale optike, LAN - Ethernet, slot CI + Mbështetja standarde VESA 400 x 400 mm Klasa e energjisë A +.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

:
3840 x 2160 (4K UHD)
Audio optike:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
65
Diagonalja e ekranit [cm]:
165
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
2.5
DLNA:
EAN:
8151176800025
Frekuencë (Hz):
50
Frekuencë [Hz]:
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
24
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1 231
HbbTV:
HDMI 2.0:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
800
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
HYUULV65TS300SMART
Konsumi [W]:
118
LAN:
Lansuar:
2. 2. 2018
Lartësia [mm]:
900
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Miracast:
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI 2.0:
3+
Përmasat e kapëses VESA:
400 x 400
Pesha [kg]:
36,8
Prodhuesi:
Hyundai
Rezolucioni:
1334 x 750
Shfletues Interneti (uebi):
Teknologjia e TV:
LED, Smart (mençur)
Trashësia [mm]:
355
USB:
Varje në mur:
VGA [D-Sub]:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Televizion Hyundai ULV 65TS300 SMART - 165cm edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE