Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizion Philips 65PUS7502 - 65" (164cm), 4K UHD, i zi / argjendtë

Kodi i produktit:
211067
Audio optike:
Prodhuesi:
Philips
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Ngjyra:
Zezë, argjendtë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
937.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 78.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Televiziori "Philips" vjen me madhësi diagonale prej 65" (164cm) me 4K UHD me rezolucion 3840 x 2160 piksela. Ofron përforcuesin e imazhit P5 Perfect Picture Engine Enhancement, Perfect Natural Motion, Micro Dimming Pro, Ultra Resolution që mundësojnë shfaqjen e imazheve me kulaitet superio. Ky telvizor ka teknologjinë Ambilight për përshtatjen e ngjyrave me ambientin, në të trija anët. Sistemi operativ i TV-së është Android 6.0 Marshmallow. Ka kapacitet 16GB dhe procesor të integruar Quad-Core. Autoparlantët kanë fuqi 45 W. Ka përforcuesin e zërit Clear Sound, Smart Sound, Premium Sound DTS-HD, me teknologjinë Triple Ring. Po ashtu, i ka funksionet: hapjen e disa dritareve të ndryshme, SimplyShare, mbështet HbbTV, mund të pauzoj TV-në LIVE, inçizim në USB, EPG për 8 ditë, teletekst, ruajtjen e videove online, hapjen e shfletuesit online, servisin Social TV, dhe aplikacionin e Youtube. Ka 4x HDMI, 2x USB, YbpPr, Wi-Fi , CI +, portin e audios input / output, portin për dëgjuese, RJ-45 LAN, lidhësin me satelit. Mund të gjej programet në platformat C / T / T2 / S / S2. Ka telekomandë dhe efiçiencë të klasit A+

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
65
Diagonalja e ekranit [cm]:
164
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
2,5
DLNA:
EAN:
8718863011584
EPG:
Frekuencë (Hz):
Nuk ka
Fuqia e altoparlantëve [W]:
30
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1 458,48
HbbTV:
HDMI:
Incizim USB - PVR:
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
65PUS7502/12
Konsumi [W]:
106
LAN:
Lartësia [mm]:
929,74
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Ngjyra:
Zezë, argjendtë
Numri i porteve HDMI:
4
Përmasat e kapëses VESA:
400 x 200
Pesha [kg]:
34
Prodhuesi:
Philips
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
Google Android
Teknologjia e TV:
Ambilight, HDR, LED, Smart (mençur)
Trashësia [mm]:
277,3
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com
USB:
Varje në mur:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Televizion Philips 65PUS7502 - 65" (164cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE