Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Televizor GoGEN 43V298 STWEB - 109cm

Kodi i produktit:
229862
:
3840 x 2160 (4K UHD)
Pesha [kg]:
9.7
Lartësia [mm]:
618
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
391.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Televizor i kualitetit të lartë i prodhuar nga kompania GoGEN me madhësinë 43 " dhe rezolucion 4K UHD 3840 x 2160 piksel. Koha e reagimit të televizorit është 5 ms, ka kënde të gjera të shikimit 178 ° / 178 ° dhe indeksi i cilësisë së imazhit është 800. Posedon stacionet C / T / T2 / S / S2 me mbështetje HEVC H.265 si dhe ka fuqi dalëse prej 2 x 8 W. Karakteristikat tjera janë: kohëmatësi i lëshimit, modaliteti i lojës, modaliteti i hotelit dhe kyçja e programeve për fëmijë, Pajisja ka porte lidhëse si: 3x HDMI, 2x USB, SCART, hyrje të përbërë video / audio, VGA, dalje për kufje, dalje optike dixhitale dhe prizë CI +. Ofron mbështetje për standardin VESA 200 x 200 mm dhe i përket klasës së energjisë A +.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

:
3840 x 2160 (4K UHD)
Audio optike:
Bluetooth:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
43
Diagonalja e ekranit [cm]:
109
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
1.6
DLNA:
EAN:
8592417062518
Frekuencë (Hz):
50
Frekuencë [Hz]:
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
16+
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
975
HbbTV:
HDMI 2.0:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
800
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
GOGTVU43V298STWEB
Konsumi [W]:
54
LAN:
Lansuar:
2. 2. 2018
Lartësia [mm]:
618
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Miracast:
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI 2.0:
3+
Përmasat e kapëses VESA:
50 x 50, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 200
Pesha [kg]:
9.7
Prodhuesi:
GoGen
Rezolucioni:
1334 x 750
Shfletues Interneti (uebi):
Teknologjia e TV:
LED, Smart (mençur)
Trashësia [mm]:
225
USB:
Varje në mur:
VGA [D-Sub]:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Televizor GoGEN 43V298 STWEB - 109cm edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE