Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor GoGEN TVF 40R384 ST WEB - 40" (102cm), Full HD, e zezë

Kodi i produktit:
233997
Audio optike:
Prodhuesi:
GoGen
Lartësia [mm]:
572
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):

Si të porosisim në Gjirafa50?

345.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 28.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Televizori GOGEN TVF 40R384 STWEB është pajisja SMART me rezolucion Full HD me madhësi diagonale 102cm. Falë kësaj, ju do të mund të shihni imazhe kristal të pastërta dhe detajizim maksimal. Me këtë televizor, qendra e argëtimit do të jetë në dhomën tuaj. Televizori ka kënd shikimi 178 ° / 178 °, vjen me tunerit / T / T2 / S / S2 me mbështetje për kodeksin H.265. Pos kësaj, ai është pajisur me 2x porte HDMI, portin USB, portin LAN - Ethernet, mban teknologjitë DLNA, MIRACAST dhe Skylink Fast Scan si dhe ka standardin VESA 200 x 200 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
40
Diagonalja e ekranit [cm]:
102
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
1.6
DLNA:
EAN:
8592417062730
EPG:
Frekuencë (Hz):
50
Frekuencë [Hz]:
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
16
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
913
HbbTV:
HDMI:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
400
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
GOGTVF40R384STWEB
Konsumi [W]:
46
LAN:
Lansuar:
4. 4. 2018
Lartësia [mm]:
572
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
50 x 50, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 400
Pesha [kg]:
12.5
Prodhuesi:
GoGen
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
Pllakë
Teknologjia e TV:
LED, Smart (mençur)
Trashësia [mm]:
220
USB:
Varje në mur:
VGA [D-Sub]:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Televizor GoGEN TVF 40R384 ST WEB - 40" (102cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE